Kontakt

Biuro Rachunkowe Bilon usytuowane jest w bardzo dogodnej lokalizacji w samym centrum Warszawy na ulicy Wierzbowej 9/11 przy Placu Teatralnym. W sąsiedztwie znajduje się Plac Bankowy, Plac Piłsudskiego, Krakowskie Przedmieście oraz Stare Miasto. Ulica Wierzbowa jest jedną z najstarszych w całym mieście. Odrestaurowana kamienica, w której mieści się Biuro ma wartość zabytkową i została wybudowana w 1819 roku. Praca i załatwianie interesów w takim miejscu, gdzie tradycja w subtelny sposób współgra z nowoczesnością, to czysta przyjemność !

Na szczególną uwagę zasługuje jednak niespotykane w centrum Warszawy udogodnienie: duży plac parkingowy, gdzie wygodnie i łatwo można pozostawić samochód.

Zapraszamy!

 

"Bilon" Biuro Księgowe Anna Woźniak

Ul. Wierzbowa 9 /11, 00-094 Warszawa

tel. 022 827 24 49

tel./fax 022 826 00 33

Adresy e-mail :

Sekretariat - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Anna Woźniak - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Monika Grzegorzewska - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Monika Dziewulska - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Teresa Mazur - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Zmieniony (Czwartek, 24 Maj 2018 00:21)